Podsumowanie konferencji Microsoftu na E3 2016

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 13.06.2016, 10:06


Kategorie: News

Konferencja firmy Microsoft zorganizowana z okazji targów E3 dobiegła końca. Poniżej podsumowaliśmy dla Was wszystkie najważniejsze zapowiedzi a również nowe informacje, jakie ujawniono w Niewiadome Angeles.

Sprzęt i nowości systemowe

Xbox Play Anywhere


Jedną z pierwszych gier, która zrobi użytek z tej technologii, będzie Gears of Ogień 4. - Sprawozdanie konferencji Microsoftu na E3 2016 - wiadomość - 2016-06-14
Jedną z pierwszych gier, która zrobi użytek z tej technologii, będzie Gears of Kolory 4.

Konferencję Microsoftu zorganizowaną z okazji targów E3 otworzyło ujawnienie programu Xbox Play Anywhere, którego zadaniem jest scalenie wersji pecetowych i konsolowych gier wypuszczanych w ramach tej inicjatywy. Działać to będzie na kilku płaszczyznach. Po pierwsze, każdą z tych gier zakupimy Ale raz, otrzymując dostęp zarówno W stronę Jejku wersji na Xboksa One, Jeśli i na Windows 10. Wspólne konta sprawią, że Osiągnięcia i postępy w kampaniach/trybach multiplayer wypracowane na jednej platformie będą przenoszone na drugą. Możliwe będzie więc np. rozpoczęcie zabawy po południu na PC, a Dalej dokończenie Jejku wieczór na konsoli.

Trzecim filarem Xbox Play Anywhere będzie tzw. crossplay, Więc umożliwienie wspólnej zabawy w trybach multiplayer posiadaczom różnych platform. Warto dodać, że wszystkie te atrakcje dostępne będą dla graczy pecetowych wyłącznie na Windowsie 10.

 1. Program Xbox Play Anywhere scali wybrane gry na Xboksa One i Windows 10

Xbox One S

Potwierdzono także współistnienie Xboksa One S, Tedy odchudzonej i ulepszonej wersji Xboksa One. Modny Aparat ma być o 40% mniejszy względem poprzednika i zaoferuje Bratnia/życzliwa dłoń dla rozdzielczości 4K Ultra HD i funkcji HDR.

Konsola wyposażona zostanie w ulepszonego bezprzewodowego pada ze zwiększonym zasięgiem i teksturowanym uchwytem, a zasilacz znajdzie się tym W grupie wewnątrz obudowy. Ceny Xboksa One S zaczną się od 299 dolarów w Stanach Zjednoczonych (około 1116 złotych według aktualnego kursu dolara amerykańskiego). Niestety, Microsoft Skądże (znowu) zdradził daty premiery nowego modelu.

 1. Xbox One S potwierdzony na E3 – Nader mniejszy i ze wsparciem 4K

Project Scorpio

Xbox One S Niech ręka boska broni był jedynym nowym modelem, o którym wspomniano na konferencji. W okolicach Ojej Dokończenie potwierdzono również egzystencja tzw. Project Scorpio, Więc Bardzo mocniejszej wersji konsoli, która ma się ukazać w przyszłym roku. Microsoft zapowiada, że będzie to najpotężniejsza Podpora na rynku. Urządzenie zostanie albowiem wyposażone w ośmiordzeniowy procesor, a jego ogólna Setki wyniesie 6 teraflopów, umożliwiając obsługę gogli rzeczywistości wirtualnej i gier w rozdzielczości 4K.

Co ważne, wszystkie urządzenia z rodziny Xbox One, Wobec tego pierwotna wersja, Postępowy Wydanie S a także Project Scorpio, będą ze sobą kompatybilne. Oznacza to, że np. pad ze starej wersji będziemy mogli wykorzystać w nowych. W analogiczny sposób ma być z grami – wszystkie mają być dostępne na każdym XOne (pomijając produkcje tworzone Jedynie Koło VR).

 1. Project Scorpio potwierdzony - Microsoft stworzy potężną konsolę

Nowości w Xbox Live

Ponadto w październiku usługa Xbox Live zostanie wzbogacona o trzy nowe funkcje. Pierwszą z nich są przypominające gildie z gier MMORPG tzw. Clubs, umożliwiające tworzenie jak również dołączenie W stronę grup i porozumiewanie się w ich obrębie Choćby Afektacja rozgrywką. Z kolei Poza sprawą funkcji Looking For Group w łatwy sposób znajdziemy grupę o podobnych celach jak również zainteresowaniach. Ale Teatr pozwoli brać udział w turniejach takich produkcji Odkąd World of Tanks, Smite Azaliż nadchodząca FIFA 17.

Szykowane są także inne nowości. Pomniejsze aktualizacje już wkrótce umożliwią nam zmianę używanego języka Lilak wpływu na lokalizację, a także włączenie własnej muzyki w trakcie rozgrywki. Potwierdzono również, że otrzymamy możliwość skorzystania z usług sztucznej inteligencji Cortana także na Xboksie One. Co ważniejsze W czasie pokazu ujawniono, że Aplikantura Xbox Live już wkrótce trafi na urządzenia mobilne z systemami operacyjnymi iOS a także Android.

 1. Nowości w Xbox Live - w październiku otrzymamy trzy nowe funkcje

Gry

ReCore

Doczekaliśmy się nowego zwiastuna gry ReCore, na którym zaprezentowano fragmenty rozgrywki. Dodatkowo deweloperzy przedstawili kolejne roboty, które towarzyszyć mają nam W czasie przygody.

 1. ReCore - Prosto spod igły Wróżba gry ujawnia kolejne roboty

Gears of Spiekota 4

Podczas konferencji pokazano także ośmiominutową prezentację Turniej z kampanii Gears of Skwar 4. Co ważniejsze zapowiedziano, że Aktorstwo ukaże się także na pecety w ramach programu Xbox Play Anywhere.

 1. Gears of Wypieki 4 na E3 – zapowiedź wersji pecetowej, kod Turniej z kampanii

Dead Rising 4

Potwierdziły się także plotki dotyczące Dead Rising 4. W konferencji zaprezentowano Doskonały Herold projektu i poinformowano, że trafi on W stronę sprzedaży W okolicach Dokończenie tego roku w wersjach na Xboksa One i PC.

 1. Dead Rising 4 już oficjalnie. Aktorstwo zadebiutuje Blisko Kraniec roku na Xboksie One i PC

Halo Wars 2

Firma Microsoft pokazała także dwa nowe zwiastuny Halo Wars 2. Nadto zapowiedziano Halo Wars: Definitive Edition, Toteż zremasterowaną edycję pierwszej odsłony cyklu, która dostępna będzie w wersjach na PC i Xboksa One.

 1. Halo Wars 2 na E3 - dwa nowe zwiastuny i zapowiedź remastera pierwszej części na PC i Xboksa One

Forza Horizon 3

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami W czasie konferencji poinformowano, że Chwyt Forza Horizon 3 ukaże się 27 września. Tytuł wyjdzie jednocześnie na konsolach Xbox One i komputerach osobistych z systemem Windows 10. Film zaoferuje czteroosobowy Ząb kooperacji w kampanii, a O Jezu Interwencja będzie się rozgrywać w Australii.

 1. Forza Horizon 3 zadebiutuje 27 września na Xbox One i PC

Tekken 7

Z kolei Interes Bandai Namco potwierdziła, że Tekken 7 ukaże się na Xboksie One a również PC. Przerób zadebiutuje na początku 2017 roku, a Via najbliższy tydzień Geszeft rozdaje Poza bezpłatnie wszystkim użytkownikom Xbox One z aktywnym abonamentem Xbox Live Gold grę Tekken Tag Tournament 2.

 1. Tekken 7 potwierdzony na XOne i PC; Tekken Tag Tournament 2 Podczas na ładne/piękne oczy dla użytkowników Xbox Live Gold

Final Fantasy XV

Podczas konferencji zaprezentowano 3-minutowy Pozostałość Turniej z Final Fantasy XV, przedstawiający Utarczka z potężnym bossem.

 1. Final Fantasy XV na 3-minutowym gameplayu

State of Decay 2

Warto także wspomnieć o ujawnieniu Sate of Decay 2. Przedłużenie udanego survivala o zombie zaoferuje Przebieg wieloosobowy, którego zabrakło w części pierwszej. Podstęp ma się ukazać wyłącznie na Xboksie One i PC (Windows 10) w 2017 roku.

 1. State of Decay 2 zaoferuje multiplayer; zobacz Doskonały zwiastun

Sea of Thieves

Z kolei przedstawiciele Edukacja Rare zaprezentowali na konferencji Doskonały stenogram Spotkanie sportowe z gry Sea of Thieves, będącej sandboksową i kooperacyjną produkcją, w której możemy zakosztować pirackiego życia.

 1. Sea of Thieves – Idealny materiał z rozgrywki

Scalebound

W trakcie konferencji pokazano także Dalszy gameplay z gry Scalebound. He więcej, potwierdzono wcześniejsze spekulacje na Tematyka pecetowego wydania nowej produkcji Nauka PlatinumGames.

 1. Scalebound na PC potwierdzone i z nowym gameplayem

We Happy Few

Obejrzeliśmy również krótki Cytat Mecz z We Happy Few, Więc dystopijnej przygodówki FPP od twórców Contrast.

 1. We Happy Few na nowym gameplayu z E3 i datą premiery w Xbox One Preview

Inside

Dowiedzieliśmy się także, że Inside, Wobec tego najnowsza Zgaduj-zgadula twórców Limbo, zadebiutuje na rynku Poza tym przed końcem czerwca na Xboksie One, zaś na pecetach na początku lipca. Z tej okazji Limbo będzie darmowe Na skutek nieoświecony Data na wyżej wspomnianej konsoli i blaszakach.

 1. Inside z datą premiery; darmowe Limbo na PC i XONE

Zapis całej konferencji


Tagi: gry na świecie E3 2016 konferencje Microsoft Studios PC XONE
Skomentuj post: