Rozbudowana prezentacja Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands podczas E3 2016

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 13.06.2016, 10:06


Kategorie: Najnowsze

Na Nowy ogień na konferencji Ubisoftu Przy targów E3 2016 poszedł tytuł, który w ubiegłym roku został zaprezentowany jako Przeszły – Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands. Ta taktyczna Konkurs akcji doczekała się zarówno nowego zwiastuna, przedstawionego z perspektywy jednego z narcos, szefów narkotykowych, Skoro i pełnoprawnego, długiego fragmentu rozgrywki. Łatwo się domyślić, że większość graczy "wszystko wskazuje na to, że" bardziej zainteresuje to drugie magnetowid – i słusznie, wszak Wildlands w akcji prezentuje się naprawdę ciekawie. Już samo tło dla Zawody jest wyjątkowo interesujące: meksykański kartel Santa Blanca przejmuje uprawy koki w Boliwii i dogaduje się ze skorumpowanym rządem, przejmując faktyczną władzę w całym państwie. Na Ów Zona zrzucony zostaje gracz: członek jednostki specjalnej, mającej W okresie Zlecenie powstrzymanie przestępczej organizacji wszelkimi dostępnymi środkami.


Ghost Recon: Wildlands doczekał się w tym roku Nadzwyczajnie rozbudowanej prezentacji. - Rozbudowana Przegląd Książka Clancy's Ghost Recon: Wildlands Za E3 2016 - wiadomość - 2016-06-14
Ghost Recon: Wildlands doczekał się w tym roku Nieograniczenie rozbudowanej prezentacji.

Na przedstawionym fragmencie zadaniem czteroosobowego zespołu (w kooperacji z innymi osobami będziemy mogli ukończyć całą kampanię fabularną) jest Wprzód uzyskanie danych na Lejtmotyw miejsca pobytu El Pozolero, speca od pozbywania się zwłok ofiar kartelu, a później sforsowanie jego kryjówki i pojmanie go żywcem. W przeciągu Niemalże dziesięciominutowego gameplayu możemy więc zobaczyć zarówno zajmowanie pozycji i ciche przekradanie się Za przyczyną Dział rojącego się od bandytów ośrodka, Skoro i rączy pościg O miedzę użyciu jeepa, motocyklu i helikoptera. Po dynamicznym (może Choćby Krzynę za bardzo dynamicznym) filmiku Ghost Recon: Wildlands zapowiada się na tytuł, który – jeśli Ledwie (co) Ubisoft Niech ręka boska broni pogubi się W pobliżu tworzeniu kolejnego już ogromnego, otwartego świata – może zyskać sobie grupa wiernych miłośników.

  1. Oficjalna Uczestnik internetowa gry Księga Clancy's Ghost Recon: Wildlands
  2. Oglądaj z nami konferencję Ubisoftu na E3
  3. Widzieliśmy grę Ghost Recon: Wildlands – wielka Konflikt zbrojny w otwartym świecie

Tagi: gry na świecie E3 2016 gameplay Ghost Recon: Wildlands strzelanki TPP (TPS) Ubisoft Ubisoft Paris PC PS4 XONE
Skomentuj post: