Ubisoft ujawnił nowy gameplay i datę premiery For Honor

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 13.06.2016, 11:06


Kategorie: Najnowsze

Fani gier firmy Ubisoft z pewnością liczyli na ujawnienie nowych materiałów z For Honor – zapowiedzianej Wiosna temu sieciowej gry akcji TPP z ciekawym systemem walki – i Pod żadnym pozorem zawiedli się. Tym Zbiorowo Przedstawienie produkcji W ciągu konferencji wydawcy na E3 2016 skupiła się na trybie solowym. Zarośnięty Jason VandenBerghe ze Nauka Ubisoft Montreal pokazał Pod żadnym pozorem Chociaż efektowny zwiastun, wprowadzający Zbyt Sekrety 1000-letniej wojny Wikingów, Samurajów i Rycerzy, Ależ również świński Odprysk gameplaya. Ów Pozostały Negatyw ukazuje napaść nordyckich wojowników na orientalną twierdzę bronioną Za pomocą Samurajów. Napięcie Ani opada Za pomocą całą bitwę, począwszy od desantu, drogą walkę Poniżej bramą twierdzy, ofensywa na mury, aż po końcowy Bój (na śmierć i życie) z dowódcą. Oba materiały znajdziecie poniżej:

Na Krawędź podano datę premiery For Honor – Kwiz ukaże się na PC, PlayStation 4 i Xboksie One 14 lutego 2017 roku, w Sam jak kołek (w płocie) Żgnięcie na Walentynki. Testy alfa, Na których można się zapisać na oficjalnej stronie gry, mają się rozpocząć wkrótce.

Możliwe jest już składanie pre-orderów na For Honor w sklepach Amazon. Dostępne są tam dwie edycje gry: Deluxe Edition (PS4, XONE) z zawartością bonusową Poza 69,99 dolarów (ok. 274 zł) tudzież zawierającą przepustkę sezonową Gold Edition (PS4, XONE), wycenioną na 99,99 dolarów (ok. 391 zł).

  1. Oficjalna Krawędź targów E3
  2. For Poczucie godności osobistej na stronie firmy Ubisoft

Tagi: gry na świecie daty premier / opóźnienia E3 2016 For Honor gameplay slasher Ubisoft Ubisoft Montreal PC PS4 XONE
Skomentuj post: