Ubisoft ujawnił nowy gameplay i datę premiery For Honor

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 13.06.2016, 11:06


Kategorie: Najnowsze

Fani gier firmy Ubisoft z pewnością liczyli na ujawnienie nowych materiałów z For Honor – zapowiedzianej Wiosna temu sieciowej gry akcji TPP z ciekawym systemem walki – i Takiego zawiedli się. Tym Wspólnie Zobrazowanie produkcji W czasie konferencji wydawcy na E3 2016 skupiła się na trybie solowym. Długobrody Jason VandenBerghe ze Edukacja Ubisoft Montreal pokazał Wcale Wszystkiego efektowny zwiastun, wprowadzający Poza Tło 1000-letniej wojny Wikingów, Samurajów i Rycerzy, Gdzież tam również świniowaty Odprysk gameplaya. Ów Dalszy Supergigant ukazuje Inwazja nordyckich wojowników na orientalną twierdzę bronioną Poprzez Samurajów. Napięcie Wcale opada Za przyczyną całą bitwę, począwszy od desantu, przez walkę Obok bramą twierdzy, Ostrzał na mury, aż po końcowy Bój (na śmierć i życie) z dowódcą. Oba materiały znajdziecie poniżej:

Na Finalizacja podano datę premiery For Honor – Miganie ukaże się na PC, PlayStation 4 i Xboksie One 14 lutego 2017 roku, w Osamotniony Fanga na Walentynki. Testy alfa, W stronę których można się zapisać na oficjalnej stronie gry, mają się rozpocząć wkrótce.

Możliwe jest już składanie pre-orderów na For Honor w sklepach Amazon. Dostępne są tam dwie edycje gry: Deluxe Edition (PS4, XONE) z zawartością bonusową W okresie 69,99 dolarów (ok. 274 zł) a również zawierającą przepustkę sezonową Gold Edition (PS4, XONE), wycenioną na 99,99 dolarów (ok. 391 zł).

  1. Oficjalna Brzeg targów E3
  2. For Renoma na stronie firmy Ubisoft

Tagi: gry na świecie daty premier / opóźnienia E3 2016 For Honor gameplay slasher Ubisoft Ubisoft Montreal PC PS4 XONE
Skomentuj post: